DESTRUCTION

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

150.00 zł

Zestaw zawiera elementy do stworzenia 1 kompletu modeli do samodzielnego malowania i sklejenia. Farbki i kleje nie są częścią tego zestawu.

85.00 zł

Zestaw zawiera elementy do stworzenia 1 figurki do samodzielnego malowania i sklejenia. Farbki i kleje nie są częścią tego zestawu.

89.00 zł

Zestaw zawiera elementy do stworzenia 20 figurek Night Goblinów/ Moonclan Grotów do samodzielnego malowania i sklejenia. Farbki i kleje nie są częścią tego ...

39.00 zł

Zestaw zawiera elementy do stworzenia 3 figurek Night Goblins Fanatics do samodzielnego malowania i sklejenia. Farbki i kleje nie są częścią tego zestawu.

109.00 zł

Zestaw zawiera elementy do stworzenia 4 figurek OGRE KINGDOMS LEADBELCHERS do samodzielnego malowania i sklejenia. Farbki i kleje nie są częścią tego zestawu.

135.00 zł

Zestaw zawiera elementy do stworzenia 20 figurek Savage Orruks do samodzielnego malowania i sklejenia. Farbki i kleje nie są częścią tego zestawu.

170.00 zł

Zestaw zawiera elementy do stworzenia 11 figurek goblinów na pająkach, do samodzielnego malowania i sklejenia. Farbki i kleje nie są częścią tego zestawu.